It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
Tükendi

Profilo BD3056W3VN A++ 559 lt No-Frost Buzdolabı


* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.
 

Profilo BD3056W3VN A++ 559 Lt  No Frost kombi tipi buzdolabı, geniş hacimli buzdolabı modelleri arasında yer alıyor. Daha fazla yiyeceği, daha uzun süre saklamak için geliştirilen ve geniş ailelere hitap eden buzdolabı, gelişmiş tazelik sistemleri ile öne çıkıyor. Bilhassa çabuk bozulan hassas yiyecekler için özel geliştirilen soğutma sistemleri ile fark yaratan Profilo buzdolabı modeli, birçok konforlu kullanım özelliği ile donatılıyor.

Yenilikçi Teknolojiler ve Dikkat Çeken Özellikler 

 • Profilo BD3056W3VN buzdolabı, çok akışlı hava sistemine sahip olmasıyla öne çıkıyor. Çok akışlı hava sistemi sayesinde, her rafta eşit bir soğutma sağlayan cihaz, ısı dalgalanmalarını da kısa sürede dengeliyor. Aynı zamanda No-Frost soğutma sistemi ile gıdaları soğuturken, buzlanma ve karlanma ibi sorunları önlüyor.
 • Profilo buzdolabı, konforlu kullanım özellikleri ile öne çıkıyor. Kapıya entegre LED elektronik paneli sayesinde hem soğutucu bölümünün hem de derin dondurucunun sıcaklığını kolayca ayarlamaya imkan veriyor. Buzdolabı, soğutucu ve dondurucu bölmeleri için farklı sıcaklık ayarı yapmayı da mümkün kılıyor. Ayrıca LED stop ve LED yan aydınlatma ile aydınlatılan buzdolabı, soğutucu bölümünde aradığınız gıdaları kolayca bulmanıza imkan tanıyor. İç kısımda ise yüksekliği ayarlanabilir emniyetli cam raflar kullanımı kolaylaştırırken dondurucu kısmında çekmecelere yer verilmesi daha sağlıklı ve düzenli bir kullanım sunuyor.
 • Tazelik sistemleri arasında nem kontrol mekanizması bulunuyor ve böylece sebzeler ve meyveler daha uzun süre taze kalabiliyor. ExtraCold özelliği ile et ve balık gibi daha düşük sıcaklıklara ihtiyaç duyan besinleri ideal koşullarda saklamayı mümkün kılıyor. Ayrıca süper soğutma ve süper dondurma özelliği sayesinde yeni eklenen besinleri kısa sürede soğutup dondurabiliyor. Süper dondurma özelliği gıdaları dondurduktan 6 saat sonra kapanması ile gereksiz enerji kaybını önlüyor. 
 • Geniş hacimli buzdolabı modellerinden biri olan Profilo BD3056W3VN, 559 litre brüt hacmi ile daha fazla gıdayı buzdolabında saklamaya imkan veriyor. 400 litrelik soğutucu hacmi ile dört beş kişilik bir aile için yeterli olan modelin, dondurucu kısmının 105 litrelik kapasitesi ise birçok gıdayı dondurarak saklamayı mümkün kılıyor. 
 • Profilo buzdolabı A++ enerji sınıfına dahil olduğu için enerji tasarrufu yapan kullanıcı dostu ürünlerden oluyor. A sınıfı buzdolabı modellerine oranla %40 daha fazla enerji tasarrufu yaparak bütçenizi korumanıza destek oluyor.

Öne Çıkan Teknik Detaylar

Ürün Tipi : Çift Kapılı

Enerji Sınıfı : A++

Brüt Hacim : 559 Lt

Ses Seviyesi : 42 dB

Dondurucu Kısım Hacmi: 105 Lt

Yıllık Enerji Tüketimi: 325 kWh

Ürün Boyutları (Y x G x D) : 193 x 70 x 80 cm

Dondurucu Özelliği: No-Frost

Görülebilir ve duyulabilir arıza uyarısı ile kapı açık uyarı tonu özellikleri, kombi tipi Profilo buzdolabının öne çıkan teknik detayları arasında bulunuyor. Ayrıca elektrik kesintisinde 24 saat saklama süresi, buzdolabının öne çıkan diğer özellikleri arasında yer alıyor.

Dayanıklı Ev Aletleri Üreten Profilo Markası

1954 yılında İstanbul’da kurulan Profilo, dayanıklı ev aletleri üretiyor.  Beyaz eşya ve elektronik cihazlar üreten marka, hızla büyüyen firmalardan biri olarak günümüzde 1200’ü aşkın satış noktası ile Türkiye’nin dört bir yanına ürünlerini ulaştırıyor.

Dayanıklılığı fonksiyonellik ile birleştirerek üretim yapan marka, Türk insanının beyaz eşya kullanım alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak ürettiği ürünler ile öne çıkıyor. Özellikle şık ankastre setler ile en modern mutfaklara yakışacak ürünler ortaya koyan marka, fonksiyonel elektrikli cihazlara ve küçük ev aletlerine de ürün gamında yer veriyor. Ayıca satış sonrası müşteri memnuniyeti için gelişmiş teknik servis ve müşteri hizmetleri de veren marka, satış sonrası desteğini sürdürmesi ile kullanıcılar tarafından beğeni topluyor.

 

Enerji Tüketimi Ve Performans

 

 • Enerji verimlilik sınıfı: A++
 • Elektrik tüketimi: 325 kWh/yıl
 • Toplam brüt hacim: 559 l
 • 42 dB(A) re 1 pW

 

Tasarım

 

 • Beyaz kapılar
 • Dikey kapı kolu

 

Konfor Ve Güvenlik

 

 • No-Frost - Manuel buz çözdürmeye son
 • LED üzerinde soğutucu ve dondurucu bölümleri için ayrı sıcaklık ayarı
 • Süper dondurma özelliği

 

Soğutucu Bölümü

 

 • Soğutucu bölmesi net hacim: 400 l
 • Multi Flow fan sistemi
 • 3 adet yüksekliği ayarlanabilir, 4 adet emniyetli cam raf
 • 4 kapı rafı

 

Tazelik Sistemleri

 

 • ExtraFresh: nem kontrol mekanizması sayesinde meyve ve sebzeler daha uzun süre taze kalır
 • ExtraCold "<>" 0°C: düşük sıcaklık seviyesi sayesinde et ve balık gibi yiyecekler daha uzun süre taze kalır

 

Derin Dondurucu Bölümü

 

 • Dondurucu bölmesi net hacim: 105 l
 • Dondurma kapasitesi (kg/24 saat): 18 kg
 • Elektrik kesintisinde saklama: 24 saat
 • Toplam 2 adet şeffaf dondurucu çekmecesi
 • Dondurucu takvimi

 

Ölçüler

 

 • Boyutlar (YxGxD): 193 x 70 x 80 cm

 A++ enerji verimlilik sınıfına dahil olan Profilo BD3056W3VN buzdolabı, kombi tipi No-Frost buzdolabı modelleri içinde bulunuyor. Kullanım kolaylığı sağlayan kombi tipi buzdolabının derin dondurucu bölmesi, kolay erişim sağlanması amacıyla, dolabın alt tarafında konumlandırılıyor. Daha fazla ve sık olarak kullanılan soğutucu bölmesi ise, göz hizasında ve kolayca açılıp kapamaya imkan veren pratik özellikler taşıyor. Ürün ebatlarının ergonomik tasarımı, kullanımda fonksiyonel avantajlar olarak fayda sağlıyor. 193 cm. yüksekliğindeki buzdolabında, soğutucu bölmesi üst tarafta konumlandırılmış olmasına rağmen, en üst raftaki yiyeceklere oldukça kolay ulaşılabiliyor. 

Profilo buzdolabının dış tasarımı, beyaz renk ve LED gösterge panelinden oluşuyor. Soğutucu ve dondurucu bölümler için ayrı ayrı kontrol imkanı sağlayan LED gösterge üzerinden, buzdolabını mevsimsel ve kullanım ihtiyaçlarınıza göre ayarlamanız mümkün oluyor. Ürüne kullanım kolaylığı sağlayan LED gösterge paneli, aynı zamanda şık ve modern bir görünüm de kazandırıyor. Buzdolabının üst bölme kapağının hemen orta yerinde konumlandırılmış olan gösterge paneli, gece ihtiyaç duyduğunuzda karanlıkta bile kolaylıkla buzdolabına erişmenizi sağlıyor.

No-Frost özelliğe sahip derin donduruculu Profilo buzdolabı, kar yapmayan ve dolayısıyla manuel olarak çözdürme işlemine yer bırakmayan, üstün özelliklere sahip bulunuyor. Saklama alanından oldukça tasarruf sağlayan, kar tutmama özelliği ile uzun süre dondurarak saklamak isteyeceğiniz yiyecekler için, daha fazla yer kalıyor. Derin dondurucunun sahip olduğu süper ve hızlı dondurma sağlayan özelliği ile daha hızlı soğutmak ve dondurmak istediğiniz yiyecekler, kolaylıkla hazır hale geliyor. 

Buzdolabının soğutucu bölmesi tasarlanırken kullanılan Multiflow fan sistemi ile tüm yiyeceklerin etrafında dolaşan soğut havanın eşit hacimde olması sağlanıyor. Böylelikle tüm yiyecekler daima temiz ve kendi orijinal lezzetinde saklanmış oluyor. 400 lt. net hacme sahip olan soğutucu bölmesinin, 3 adet ayarlanabilir yükseklikte cam rafı bulunuyor. Kolay temizlenebilen şık ve kullanışlı raflar, ideal genişlik ölçüleriyle de oldukça avantajlı kullanım imkanı sağlıyor. Kapak üzerinde bulunan yan raflar 4 adet olup, ayarlanabilir özelliklerde bulunuyor. Her boyda şişeler için farklı tasarıma sahip olan yan raflar, estetik ve şık bir görünüme sahip bulunuyor. 

Meyve ve sebzelerin uzun süre nem dengesini korumak amacıyla tasarlanan ExtraFresh özelliği, yiyeceklerin uzun süre taze kalmasını sağlıyor. Profilo BD3056W3VN özellikleri arasında bulunan ExtraCold teknolojisi, extra düşük sıcaklık seviyesinde dondurulması gereken yiyecekleri, koku ve lezzet kaybına uğratmadan muhafaza etmeyi amaçlıyor. Derin dondurucu bölmesinde bulunan 2 adet şeffaf derin dondurucu çekmecesi, sakladığınız ürünlerin düzenli ve muntazam bir biçimde saklanmasına imkan tanıyor. 105 lt. net hacim kapasitesine sahip olan dondurucu bölmesi, olabilecek elektrik kesintisi durumlarında, yiyecekleri tazelikleri bozulmadan 24 saat muhafaza edebiliyor. Profilo buzdolabının derin dondurucu bölmesi, 18 kg. toplam dondurma kapasitesine sahip bulunuyor. 

Profilo BD3056W3VN buzdolabının birçok üstün özellikleri arasında, 42 dB ses seviyesinde çalışması da bulunuyor. Oldukça düşük bir ses seviyesiyle çalışma özelliğine sahip buzdolabı, aynı zamanda düşük enerji tüketimi ile de dikkat çekiyor. A++ enerji sınıfında yer alan buzdolabı, yıllık 325 kWh enerji tüketimine sahip bulunuyor. Bu özelliği ile aile ve ülke ekonomisine önemli katkılar sağlıyor. 

Üstün teknolojik özellikler taşıyan Profilo BD3056W3VN fiyatı ile de avantajlı fırsatlar sunuyor. Ürünün sahip olduğu teknik özellikler ve sağladığı ekonomik avantajlar dikkate alındığında, fiyatının ürün özelliklerine göre oldukça makul olduğu gözlemleniyor. Şık, modern ve teknolojik tasarımıyla, mutfaklara mükemmel bir görünüm kazandıran buzdolabı, kullanışlı, ekonomik ve dayanıklı bir beyaz eşya grubu ürün olarak karşımıza çıkıyor. 

Önemli Not: "Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın. Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır; aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır."

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

MADDE 3 GENEL HÜKÜMLER 

 

3.1) ALICI, www.bizdensec.com internet sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder. ALICI; bu Ön Bilgilendirmeyi elektronik ortamda teyit etmekle, mesafeli sözleşmelerin akdinden önce, SATICI tarafından Tüketici'ye verilmesi gereken adres, siparişi verilen ürünlere ait temel özellikler, ürünlerin vergiler dahil fiyatı, ödeme ve teslimat bilgilerini de doğru ve eksiksiz olarak edindiğini teyid etmiş olur.
3.2) Sözleşme konusu ürün, yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI'nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak internet sitesinde yer ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir. 
3.3) Kargo firmasının, ürünü ALICI’ya teslimi aşamasında karşılaşacağı her türlü sorun nedeniyle, siparişi verilen ürünün ALICI'ya teslim edilememesinden dolayı SATICI sorumlu tutulamaz.
3.4) SATICI, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.
3.5) SATICI, sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan ALICI’yı bilgilendirmek ve açıkça onayını almak suretiyle eşit kalite ve fiyatta farklı bir ürün tedarik edebilir.
3.6) SATICI, sipariş konusu ürün veya hizmetin yerine getirilmesinin imkânsızlaşması halinde sözleşme konusu yükümlülüklerini yerine getiremezse, bu durumu, sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan tüketiciye bildirir ve 10 günlük süre içinde toplam bedeli ALICI’ya iade eder.
3.7) Ürünün teslimatı için işbu Ön Bilgilendirme Formunun elektronik ortamda teyid edilmesi şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.
3.8) Ürünün tesliminden sonra ALICI'ya ait kredi kartının ALICI'nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini SATICI'ya ödememesi halinde, ALICI kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünü 3 gün içinde SATICI'ya iade etmek zorundadır. Bu takdirde nakliye giderleri ALICI'ya aittir.
3.9) SATICI mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI'ya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde ALICI siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI'nın siparişi iptal etmesi halinde ödediği tutar 10 gün içinde kendisine nakden ve defaten ödenir. ALICI’nın kredi kartı ile yaptığı ödemelerde ise, ürün tutarı, siparişin ALICI tarafından iptal edilmesinden sonra 7 gün içerisinde ilgili bankaya iade edilir. Bu tutarın bankaya iadesinden sonra ALICI hesaplarına yansıması tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan, ALICI, olası gecikmeler için SATICI’nın herhangi bir şekilde müdahalede bulunmasının mümkün olamayacağını ve SATICI tarafından kredi kartına iade edilen tutarın banka tarafından ALICI hesabına yansıtılmasının ortalama 2 ile 3 haftayı bulabileceğini şimdiden kabul etmektedir. 

 

MADDE 4 CAYMA HAKKI 

 

ALICI; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir. Hizmet sunumuna ilişkin mesafeli sözleşmelerde ise, bu süre sözleşmenin imzalandığı tarihte başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar ALICI’ ya aittir.

Cayma hakkının kullanılması için 7 günlük süre içinde SATICI'ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün 5. madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde,

a) 3. kişiye veya ALICI’ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.)

b) İade formu,

c) iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

d) SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasında itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve alıcıyı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.

e) ALICI’nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür.

f) Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir. 


MADDE 5 CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER 

 

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler; tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Aşağıdaki ürünlerin iade edilebilmesi, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış ve denenmemiş olması şartına bağlıdır. 
• Her türlü Kozmetik Ürün
• İç Giyim Ürünleri
• Her Türlü Kişisel Bakım Ürünü
• Her türlü yazılım ve programlar
• DVD, VCD, CD ve kasetler
• Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.)
• Taşınabilir Bilgisayarlar ve Masaüstü Bilgisayarlar (Ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde), orijinal işletim sistemi kurulduktan yani bilgisayar kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır. 
İşbu Ön Bilgilendirmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar ALICI’nın mal veya hizmeti satın aldığı ve ikametgahının bulunduğu yerdeki Tüketici Hakem Heyetleri ile Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. 
SATICI şikâyet ve itirazları konusunda başvurularını, T.C. Sanayi Ve Ticaret Bakanlığı tarafından her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dâhilinde mal veya hizmeti satın aldığı veya ikametgâhının bulunduğu yerdeki tüketici sorunları hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapabilir. Parasal sınıra ilişkin bilgiler aşağıdadır:

 

1/1/2011 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere:

 

a) 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un değişik 22 nci maddesinin 5 ve 6 ncı fıkrasındaki tüketici sorunları hakem heyetlerinin kararlarının bağlayıcı olacağına ilişkin üst veya tüketici mahkemelerinde delil olacağına ilişkin alt parasal sınır 1.031,87 TL,
b) 1/8/2003 tarihli ve 25186 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Tüketici Sorunları Hakem Heyetleri Yönetmeliği’nin 5 inci maddesinin üçüncü fıkrasında, büyükşehir statüsünde bulunan illerde faaliyet gösteren il hakem heyetlerinin uyuşmazlıklara bakmakla görevli ve yetkili olmalarına ilişkin alt parasal sınır 2.693,78 TL’dir. 
İşbu Ön Bilgilendirme ticari amaçlarla yapılmaktadır. 

Profilo BD3056W3VN A++ 559 lt No-Frost Buzdolabı

 • Marka: PROFILO
 • Ürün Kodu: BS-200009
 • Stok Durumu: Tükendi
 • 5.239,20TL
 • Vergiler Hariç: 4.440,00TL

100 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Bu Ürünü Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo İle Satın Alabilirsiniz.

Hızlı Teslimat

Ürününüz Aynı Gün Kargo ile Gönderilecektir

Güvenli Alışveriş

Web Sitemiz 256Bit SSL Sertifikası İle Korunmaktadır