It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
Tükendi

Profilo BD3076W3AN A++ 578 lt No-Frost Buzdolabı


* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.
 

Profilo BD3076W3AN A++ 578 Lt No Frost buzdolabı modeli, geniş iç hacmi ile bütün yiyecek ve içecekler için güvenli bir muhafaza ortamı sağlar. Soğutucu ve dondurucu bölmeleri ile iki yönlü yeteneğe sahip olan Profilo No Frost buzdolabı, gıdaları ihtiyaç duydukları sıcaklık koşullarında korur. Dolap içerisindeki sıcaklık seviyesini dengede tutarak gıda bozulmalarına karşı önleyici tedbirler alan Profilo No Frost buzdolabı, kullanışlı programlama seçenekleriyle kullanımınıza sunulur. LED spot ve LED aydınlatma olanaklarıyla buzdolabı içerisinde daha aydınlık bir ortam oluşmasını sağlayan cihaz, çift kapılı olmasıyla da beğeni toplamaktadır. Özel işlevlerle donatılmış LCD göstege üzerinden buzdolabı ayarlarını kolay bir şekilde yapmanıza olanak sağlar. Kahvaltılıklar, et ve süt ürünleri, günlük yemekler ve sebze ve meyveler, Profilo No Frost buzdolabı ile son kullanma tarihlerine kadar güvenli bir şekilde taze kalır. 

Her Mevsim Taze ve Sağlıklı Besinler

 • No Frost özelliği, buzdolabının dondurucu bölmesinde karlanma ve buzlanma sorununa karşı etkili tedbirler alır. Geleneksel buzdolabı modellerinde çok sık görülen bir sorun olan kar ve buz oluşumunu No Frost özelliğiyle önler. 
 • Soğutucu bölme +2 °C ile +8 °C arası sıcaklık seviyeleri ile besinler için güvenli bir ortam sağlar. Dondurucu bölme ise -16 °C ile -24 °C arası sıcaklık seviyeleri ile dondurularak taze kalabilen gıdalar için oldukça etkili bir koruma ortamı hazırlar.
 • Eco modu buzdolabınızı tasarruflu çalışma moduna alır. Eco tuşuna bastığınızda buzdolabı otomatik olarak soğutucu bölmede +8 °C ve dondurucu bölmede –16 °C ile çalışmaya başlar.
 • Tatil modu evde olmadığınız zamanlarda buzdolabınızın soğutucu bölmesinde sıcaklık seviyesi +14 °C olacak şekilde ayarlanır. Tatil modunda buzdolabınız tasarruflu bir şekilde çalışır. Sıcaklık seviyesi soğutucu bölme için +14 °C olacağı için sadece dondurucu bölme aktif olarak çalışmayı sürdürür.
 • Nem düzeyi ayarlanabilir sebze kabı, meyve ve sebzelerin uzun süre taze kalmasını sağlar.
 • Süper soğutma özelliği 6 saatlik süre ile dondurucu bölmede hızlı ve kararlı bir şekilde dondurucu etki oluşturur. Özellikle yeni satın alınan besinler dondurucuda saklandığında, etkili muhafaza koşulları oluşturması ile ön plana çıkar.
 • Multi Flow fan özelliği ile buzdolabınızın soğutma bölümünde her taraf eşit bir şekilde soğur. Bu sayede sıcaklık farklarına bağlı gıda bozulmaları önlenmiş olur. 

Öne Çıkan Teknik Özellikler 

 • Ürün Tipi : Çift Kapılı 
 • Enerji Sınıfı : A++
 • Toplam Brüt Hacmi : 578 Lt
 • Dondurucu Bölme Net Hacmi : 115 Lt 
 • Soğutucu Bölme Net Hacmi : 406 Lt
 • Dondurucu Özelliği : No Frost 
 • Kontrol Paneli : Dijital 
 • Kullanım Şekli : Solo 
 • Ses Seviyesi : 42 dB 
 • Ürün Rengi : Beyaz 
 • Yıllık Enerji Tüketimi : 335 kWh 
 • Ürün Boyutları (YxGxD) : 186 x 75 x 84 cm 

Türkiye Geneline Yayılmış Hizmet Ağı ile Öne Çıkan Profilo

İstanbul'da kurulduğu 1976 yılından bu yana tüketicilerinin ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler üreten Profilo, beyaz eşya ve tüketici elektroniği alanında tüketicilere hizmet verir. 1200'den fazla satış noktası ile Türkiye genelinde müşterilerine hizmet sağlayan firma, modern teknoloji kullanımı ile yüksek kalitede üretilen ürünleriyle tüketici taleplerine fayda odaklı karşılık verir. Geniş ürün gamı ile tüketicilerin karşısına çıkan Profilo, farklı tüketici ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde giderir.

Tasarruflu ve Pratik Kullanım Koşulları 

Profilo buzdolabı modeli, özel programlama seçenekleri ve No Frost özelliği ile buzdolabı kullanımını esnek ve pratik hale getirir. A++ sınıfının bir üyesi olan Profilo No Frost buzdolabı, düşük enerji tüketimi ile önemli oranda tasarruf sağlar. Gıda güvenliğini başarılı bir şekilde sağlayarak size dilediğiniz an taze besinler sunar. Gıdalarınızı her mevsim taze tutmak için Profilo No Frost buzdolabını tercih edebilir, teknolojinin sunduğu yenilikleri yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz.

 

 

"Ürün özellikleri
BD3076W3AN
No-Frost, Kombi buzdolabı
Beyaz kapılar
ENERJİ TÜKETİMİ VE PERFORMANS
Enerji verimlilik sınıfı: A++
Elektrik tüketimi: 335 kWh/yıl
Toplam brüt hacim: 578 l
42 dB(A) re 1 pW
TASARIM
Beyaz kapılar
Dikey kapı kolu
KONFOR VE GÜVENLİK
No-Frost - Manuel buz çözdürmeye son
LCD ekran üzerinden okunabilir, elektronik ısı ayarı
Süper soğutma özeliği
Süper dondurma özelliği
Optik ve akustik uyarı sistemi
Tatil Modu
Yarım yük için ekonomi tuşu
Çocuk kilidi
SOĞUTUCU BÖLÜMÜ
Soğutucu bölmesi net hacim: 406 l
Multi Flow fan sistemi
3 adet yüksekliği ayarlanabilir, 4 adet emniyetli cam raf
2'si kapaklı, 7 kapı rafı
Çıkarılabilir kahvaltı kutusu ve çekmece
TAZELİK SİSTEMLERİ
ExtraFresh Comfort: özel sürgü sistemi sayesinde meyve ve sebzeler iki kata kadar daha uzun süre taze kalır
DERİN DONDURUCU BÖLÜMÜ
Dondurucu bölmesi net hacim: 115 l
Dondurma kapasitesi (kg/24 saat): 18 kg
Elektrik kesintisinde saklama: 27 saat
1 adedi büyük olmak üzere, 2 adet şeffaf derin dondurucu çekmecesi
Dondurucu takvimi
ÖLÇÜLER
Boyutlar (YxGxD): 186 x 75 x 84 cm
TEKNİK BİLGİLER
Kapı menteşesi sağda, Değiştirilebilir
Yüksekliği ayarlanabilir ön ayaklar, tekerlekli arka ayaklar
AKSESUARLAR
3 x Yumurtalık
Toplam brüt hacim 578 l
Soğutucu brüt hacim: 422 l
Dondurucu brüt hacim: 156 l"

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

MADDE 3 GENEL HÜKÜMLER 

 

3.1) ALICI, www.bizdensec.com internet sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder. ALICI; bu Ön Bilgilendirmeyi elektronik ortamda teyit etmekle, mesafeli sözleşmelerin akdinden önce, SATICI tarafından Tüketici'ye verilmesi gereken adres, siparişi verilen ürünlere ait temel özellikler, ürünlerin vergiler dahil fiyatı, ödeme ve teslimat bilgilerini de doğru ve eksiksiz olarak edindiğini teyid etmiş olur.
3.2) Sözleşme konusu ürün, yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI'nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak internet sitesinde yer ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir. 
3.3) Kargo firmasının, ürünü ALICI’ya teslimi aşamasında karşılaşacağı her türlü sorun nedeniyle, siparişi verilen ürünün ALICI'ya teslim edilememesinden dolayı SATICI sorumlu tutulamaz.
3.4) SATICI, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.
3.5) SATICI, sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan ALICI’yı bilgilendirmek ve açıkça onayını almak suretiyle eşit kalite ve fiyatta farklı bir ürün tedarik edebilir.
3.6) SATICI, sipariş konusu ürün veya hizmetin yerine getirilmesinin imkânsızlaşması halinde sözleşme konusu yükümlülüklerini yerine getiremezse, bu durumu, sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan tüketiciye bildirir ve 10 günlük süre içinde toplam bedeli ALICI’ya iade eder.
3.7) Ürünün teslimatı için işbu Ön Bilgilendirme Formunun elektronik ortamda teyid edilmesi şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.
3.8) Ürünün tesliminden sonra ALICI'ya ait kredi kartının ALICI'nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini SATICI'ya ödememesi halinde, ALICI kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünü 3 gün içinde SATICI'ya iade etmek zorundadır. Bu takdirde nakliye giderleri ALICI'ya aittir.
3.9) SATICI mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI'ya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde ALICI siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI'nın siparişi iptal etmesi halinde ödediği tutar 10 gün içinde kendisine nakden ve defaten ödenir. ALICI’nın kredi kartı ile yaptığı ödemelerde ise, ürün tutarı, siparişin ALICI tarafından iptal edilmesinden sonra 7 gün içerisinde ilgili bankaya iade edilir. Bu tutarın bankaya iadesinden sonra ALICI hesaplarına yansıması tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan, ALICI, olası gecikmeler için SATICI’nın herhangi bir şekilde müdahalede bulunmasının mümkün olamayacağını ve SATICI tarafından kredi kartına iade edilen tutarın banka tarafından ALICI hesabına yansıtılmasının ortalama 2 ile 3 haftayı bulabileceğini şimdiden kabul etmektedir. 

 

MADDE 4 CAYMA HAKKI 

 

ALICI; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir. Hizmet sunumuna ilişkin mesafeli sözleşmelerde ise, bu süre sözleşmenin imzalandığı tarihte başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar ALICI’ ya aittir.

Cayma hakkının kullanılması için 7 günlük süre içinde SATICI'ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün 5. madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde,

a) 3. kişiye veya ALICI’ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.)

b) İade formu,

c) iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

d) SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasında itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve alıcıyı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.

e) ALICI’nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür.

f) Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir. 


MADDE 5 CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER 

 

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler; tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Aşağıdaki ürünlerin iade edilebilmesi, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış ve denenmemiş olması şartına bağlıdır. 
• Her türlü Kozmetik Ürün
• İç Giyim Ürünleri
• Her Türlü Kişisel Bakım Ürünü
• Her türlü yazılım ve programlar
• DVD, VCD, CD ve kasetler
• Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.)
• Taşınabilir Bilgisayarlar ve Masaüstü Bilgisayarlar (Ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde), orijinal işletim sistemi kurulduktan yani bilgisayar kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır. 
İşbu Ön Bilgilendirmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar ALICI’nın mal veya hizmeti satın aldığı ve ikametgahının bulunduğu yerdeki Tüketici Hakem Heyetleri ile Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. 
SATICI şikâyet ve itirazları konusunda başvurularını, T.C. Sanayi Ve Ticaret Bakanlığı tarafından her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dâhilinde mal veya hizmeti satın aldığı veya ikametgâhının bulunduğu yerdeki tüketici sorunları hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapabilir. Parasal sınıra ilişkin bilgiler aşağıdadır:

 

1/1/2011 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere:

 

a) 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un değişik 22 nci maddesinin 5 ve 6 ncı fıkrasındaki tüketici sorunları hakem heyetlerinin kararlarının bağlayıcı olacağına ilişkin üst veya tüketici mahkemelerinde delil olacağına ilişkin alt parasal sınır 1.031,87 TL,
b) 1/8/2003 tarihli ve 25186 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Tüketici Sorunları Hakem Heyetleri Yönetmeliği’nin 5 inci maddesinin üçüncü fıkrasında, büyükşehir statüsünde bulunan illerde faaliyet gösteren il hakem heyetlerinin uyuşmazlıklara bakmakla görevli ve yetkili olmalarına ilişkin alt parasal sınır 2.693,78 TL’dir. 
İşbu Ön Bilgilendirme ticari amaçlarla yapılmaktadır. 

Profilo BD3076W3AN A++ 578 lt No-Frost Buzdolabı

 • Marka: PROFILO
 • Ürün Kodu: BS-200077
 • Stok Durumu: Tükendi
 • 5.999,12TL
 • Vergiler Hariç: 5.084,00TL

100 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Bu Ürünü Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo İle Satın Alabilirsiniz.

Hızlı Teslimat

Ürününüz Aynı Gün Kargo ile Gönderilecektir

Güvenli Alışveriş

Web Sitemiz 256Bit SSL Sertifikası İle Korunmaktadır